2019-01-14 - 2019-01-20

08.00
 
08.30
 
09.00
 
09.30
 
10.00
 
10.30
 
11.00
 
11.30
 
12.00
 
12.30
 
13.00
 
13.30
 
14.00
 
14.30
 
15.00
 
15.30
 
16.00
 
16.30
 
17.00
 
17.30
 
18.00
 
18.30
 
19.00
 
19.30
 
20.00
 
20.30
 
21.00
 
21.30
 
22.00
 
22.30
 
08:00 - 09:15
Skolkontoret
LIU Dam hockey
delete
 
08:00 - 09:15
Skolkontoret
LIU Dam hockey
delete
    
 
08:15 - 09:30
Skolkontoret
NH Konståkning
delete
 
08:15 - 09:30
Skolkontoret
NH Konståkning
delete
   
       
       
       
09:15 - 10:30
Skolkontoret
LIU Konståkning
delete
 
09:15 - 10:30
Skolkontoret
LIU Konståkning
delete
 
09:15 - 10:30
Skolkontoret
LIU Konståkning
delete
09:15 - 10:45
Skellefteå AIK Hockey
U12
delete
 
 
09:30 - 10:45
Sportklubben Lejon Skellefteå
delete
    
09:30 - 10:45
Skellefteå AIK Hockey
TKH
delete
       
       
       
       
     
10:45 - 12:15
Skellefteå AIK Hockey
U11 Röd-Teg Röd
delete
10:45 - 12:15
Skellefteå AIK Hockey
TKH
delete
   
11:00 - 12:00
Skellefteå AIK Hockey
x5
delete
   
       
    
11:30 - 12:30
Skellefteå Kraft AB
delete
  
       
  
12:00 - 13:00
North Kingdom Design & Communication AB
delete
    
     
12:15 - 13:45
Skellefteå AIK Hockey
U11 Gul-Teg Svart
delete
12:15 - 13:45
Skellefteå AIK Hockey
U9 matcher
delete
       
       
       
       
 
13:30 - 14:45
Skolkontoret
NH Konståkning
delete
13:30 - 14:45
Skellefteå Praktiska Gymnasium
delete
 
13:30 - 14:45
Skellefteå Praktiska Gymnasium
delete
  
     
13:45 - 15:15
Skellefteå AIK Hockey
Teg Röd-U11 Gul
delete
13:45 - 15:15
Skellefteå AIK Hockey
U11-Internmatch
delete
14:00 - 15:00
Skolkontoret
Norrhammar Anna C
delete
  
14:00 - 16:15
Skolkontoret
NH Konståkning
delete
   
       
       
    
14:45 - 15:45
Alimak IF
delete
  
       
     
15:15 - 16:45
Skellefteå AIK Hockey
Teg Svart-U11 Röd
delete
15:15 - 16:45
Skellefteå AIK Hockey
U10-Piteå
delete
       
       
16:00 - 17:00
Skellefteå AIK Hockey
U10
delete
16:00 - 17:00
Skellefteå AIK Hockey
U9
delete
16:00 - 17:00
Skellefteå AIK Hockey
U9
delete
 
16:00 - 17:00
Skellefteå AIK Hockey
U11
delete
  
       
   
16:30 - 17:30
Skellefteå AIK Hockey
U12
delete
   
     
16:45 - 18:15
Kågedalens AIF
U12-Lycksele reservtid
delete
16:45 - 18:15
Kågedalens AIF
U11-Löven
delete
17:00 - 18:15
Skellefteå AIK Hockey
U12
delete
17:00 - 18:15
Skellefteå AIK Hockey
U13
delete
17:00 - 18:15
Skellefteå AIK Hockey
U12
delete
 
17:00 - 18:15
Skellefteå AIK Hockey
U15
delete
  
       
   
17:30 - 18:45
Sportklubben Lejon Skellefteå
U14
delete
   
       
       
18:15 - 20:45
Skellefteå Konståkningsförening
delete
18:15 - 19:30
Sportklubben Lejon Skellefteå
U14
delete
18:15 - 19:30
Skellefteå AIK Hockey
U13
delete
 
18:15 - 19:30
Skellefteå AIK Hockey
U16
delete
  
       
   
18:45 - 20:30
Skellefteå Konståkningsförening
delete
   
       
       
 
19:30 - 21:00
Skellefteå AIK Hockey
U14
delete
19:30 - 21:00
Sportklubben Lejon Skellefteå
U16
delete
 
19:30 - 21:15
Skellefteå Konståkningsförening
delete
  
       
       
       
   
20:30 - 22:15
Skellefteå Konståkningsförening
delete
   
       
       
    
21:15 - 22:15
Skellefteå Konståkningsförening
delete